Vyplňte daňové priznanie z motorových vozidiel elektronicky a zadarmo


Warning: Illegal string offset 'show-content' in /home/html/veldan.sk/arte-content/themes/veldan/single.php on line 16

Aj Vy patríte medzi tých, ktorí musia do 31. 1. 2014 podať daňové priznanie k motorovým vozidlám či daňové priznanie k dani z príjmov FO za rok 2013? Už nemusíte hľadať a ručne vypisovať tlačivá daňových priznaní. Je tu spôsob ako ich vyplniť rýchlo, ľahko a elektronicky – v programe Daňové priznania.

Prečo zháňať tlačivá daňových priznaní, keď ich môžete zadarmo vyplniť elektronicky?
Program Daňové priznania od spoločnosti KROS a. s. je bezplatný, jednoduchý a voľne dostupný program, ktorý slúži na vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B a daňového priznania k dani z motorových vozidiel. Každý si ho môže stiahnuť zadarmo na stránke www.kros.sk/danovepriznania.

Aktuálne tlačivo daňového priznania k dani z motorových vozidiel za rok 2013, ktoré treba podať do 31. 1. 2014 je v programe Daňové priznania práve teraz k dispozícii. Bezplatne môžete vyplniť 2 daňové priznania za každý kraj.

Stále vypisujete tlačivá daňových priznaní ručne?
Nemusíte. Tlačivá v programe Daňové priznania sú jednoducho editovateľné, takže ich ľahko vyplníte, vytlačíte a odošlete na daňový úrad alebo exportujete do formátu XML pre elektronické podanie. Nemusíte sa obávať nepresností alebo nečitateľných znakov pri ručnom vypisovaní tlačív. Veľkou výhodou je, že niektoré kolónky program sám prepočítava. K tlačivu sa môžete tiež kedykoľvek vrátiť, opraviť ho alebo vytlačiť potrebný počet kópií. Takéto daňové priznanie je rovnocenné s originálnym tlačivom a daňovým úradom plne akceptované.

Kedy budú k dispozícii tlačivá pre daňové priznanie z príjmov FO za rok 2013?
Momentálne program obsahuje aktuálne tlačivá k daňovému priznaniu z motorových vozidiel. Tlačivá daňového priznania z príjmov FO za rok 2013 budú do programu doplnené na začiatku februára 2014. Novú verziu programu si potom používateľ jednoducho stiahne a budete ho môcť využiť aj na podanie týchto daňových priznaní.

Program Daňové priznania je obľúbený a vyhľadávaný. V januári až marci minulého roku si ho stiahlo vyše 30 000 používateľov.

::: Viac informácií a program na stiahnutie


Program Daňové priznania vyvíja spoločnosť KROS a. s.,
popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Spoločnosť KROS už 18 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA plus, OLYMP, OMEGA), stavebný softvér (program CENKROS plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS využíva už viac ako 74 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru. Demoverzie všetkých programov sú zadarmo na www.kros.sk

Komentovať