V prvej fáze outletového centra vo Voderadoch sa vytvára 300 pracovných miest


Warning: Illegal string offset 'show-content' in /home/html/veldan.sk/arte-content/themes/veldan/single.php on line 16

Necelé tri mesiace pred otvorením najväčšieho slovenského outletového centra vo Voderadoch sa začína prvá fáza výberu budúcich zamestnancov. ONE Fashion Outlet ponúkne celkovo približne 300 pracovných pozícií.


ONE Fashion Outlet dosiahol významný míľnik vo svojej histórii. S blížiacim sa termínom otvorenia štartuje prvá fáza náborového procesu. „Nachádzame sa vo významnej fáze nášho projektu, keď rozbiehame aktivity smerom k novým zamestnancom. Pre nájomcov sme pripravili platformu, kde si budú môcť na základe svojich preferencií vybrať budúcich zamestnancov,“ povedal projekt direktor ONE Fashion Outlet Vladimír Kozár s tým, že je to skvelý signál pre záujemcov o prácu hlavne z trnavského regiónu. „Registrujeme veľký záujem či už priamym kontaktom, prostredníctvom sociálnych sietí, alebo aj zo strany orgánov miestnej samosprávy,“ pokračoval.

ONE Fashion Outlet vo Voderadoch bude najväčším outletovým centrom na Slovensku. Projekt výstavby v celkovej hodnote 65 miliónov eur je rozdelený do troch fáz. Podľa plánu má mať celková predajná plocha 36.500 štvorcových metrov (m2). V outletovom centre bude po dokončení projektu asi 130 obchodov a návštevníkom bude k dispozícii takmer 2500 parkovacích miest. Jeho veľkou prednosťou bude možnosť nakupovať sedem dní v týždni, 12 hodín denne. Generálnym dodávateľom stavby je slovenská stavebná spoločnosť ZIPP Bratislava, člen koncernu STRABAG SE.

Prvá fáza projektu ponúkne na predajnej ploche 15.000 m2 vyše 70 značkových módnych a športových obchodov. Vyžiada si celkové investície vo výške 30 miliónov eur a ponúkne takmer 300 pracovných miest.

Zdroj: TASR, 2013.

Komentovať